Platforma
Jak to funguje

3 kroky ke kvalitnímu a inspirativnímu obsahu

01

Výběr obsahu

Sledujeme nejrůznější weby, blogy, podcasty, influncery a sociální sítě. Vyhledáváme zajímavý obsah, který následně hodnotíme, zda je nebo není přínosný.

02

Kurátorství

Každý příspěvěk nejdříve přečteme, shlédneme nebo poslechneme. Krátce popíšeme, co vám může přinést. Provedeme zařazení dle témat a kategorií, aby byla orientace v příspěvcích co nejsnazší.

03

Sledování kvality

U každého příspěvku sledujeme vaše hodnocení a komentáře. Dle výsledků rozhodujeme, zda přípsvěvěk na platformě dále zůstane, či nikoliv. Cílem je kvalita, nikol kvantita.

HUB

Poslední příspěvky

Článek

17 Virtual Team Building Activities Your Remote Team Will Love

V době kdy se potkáváme převážně on-line, se hodí mít pár tipů, jak tyto schůzky trochu oživit. V článku najdete tipy na icebreakry při online schůzkách, ale také tipy na online teambildingy a jiné aktivity.

Webinář

Sketchnoting a vizuální poznámky nejen pro lektory

Sketchnoting a vizualizace může pomoci zefektivnit a zatraktivnit výstupy z porad a eventů. Záznam vedený pomocí obrázků pomáhá k lepšímu zapamatování, ztotožnění a zosobnění suchých dat, které jsou prezentovány. Stačí několik rychlých triků a tipů pro velkou změnu ve vlastních poznámkách.

Článek

Trénink a rozvoj zaměstnanců v průmyslu 4.0

O tom, jak těžké je v některých odvětví najít ideálního kandidáta. Že kandidátů s kombinací dovedností a zkušeností, které firmy potřebují obsadit, začíná být fatální nedostatek. Jak to ovlivňuje robotizace a automatizace procesů. I o tom, jak vzrůstá důležitost práce s Talenty uvnitř firem.